Tillsammans bygger vi förstklassig livskvalitet
 

Vi på Dape

 
Daniel_750x750px.jpg

Daniel Åkerström

VD
Mig når du på: Daniel@dape.se

Ove.jpg

Ove Åkerström

Projektledare
Mig når du på: ove@dape.se

 
Minna.jpg

Minna Suomela

Projektsamordnare /KMA
Mig når du på: minna@dape.se

Maria.jpg

Maria Söderlund

Administratör / Ekonomi
Mig når du på: Maria@dape.se

 
 
Martin.jpg

Martin Åkerström

Snickare med projektansvar
Mig når du på: Martin@dape.se

Mikael.jpg

Mikael Rådström

Snickare med projektansvar
Mig når du på: Radstrom@dape.se

Jimmy.jpg

Jimmy Strömsén

Snickare med projektansvar
Mig når du på: Jimmy@dape.se

Jocke.jpg

Joakim Wodsten

Pooltekniker
Mig når du på: Joakim@dape.se

 
Kjell.jpg

Kjell Åkerström

Projektledare & Snickare
Mig når du på: Kjelle@dape.se

Ricky.jpg

Ricky Helland

Snickare med projektansvar
Mig når du på: Ricky@dape.se

Per.jpg

Per Stockselius

Snickare med projektansvar
Mig når du på: Per@dape.se

Daniel L.jpg

Daniel Leijthoff

Pooltekniker
Mig når du på: daniel.leijthoff@dape.se


Vi som jobbar med Dape

Pirre.jpg

Pierre Munkeborg

Poolmontör och pooltekniker.
Mig når du på: pierre@swimingpool.nu    

 
Sebastian.jpg

Sebastian Klatka

Poolmontör och pooltekniker
Mig når du på: Info@dape.se